Antalya Franke Servisi (0850) 775 19 26

Antalya Franke servisi sizlere kaliteli bir beyaz eşya servis hizmeti vermek için çalışıyor. Tecrübeli kadromuz ile Franke marka tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapıyor sizlere kaliteli hizmet ayrıcalığını sağlıyoruz. Firmamız çok uzun bir süredir servis hizmeti vermekte ve bu hizmetini artık tecrübeye dönüştürmüş yılların verdiği tecrübe ile sizlere en kaliteli hizmeti vermenin mutluluğu ve sevinci içerisindedir.

Antalya Franke Fırın Servisi

Antalya Franke fırın servisi Antalya bölgesinde hizmet vermekte ve Antalya’nın birçok ilçesinde hizmet vermeye devam ediyor. Geniş müşteri desteği ağımız ile Antalya’nın nesrinde olursanız olun sizlere destek ve hizmet vermek bizim için bir borç. Bir telefonla evinize geliyor, beyaz eşyanızın tamir ve onarımını yapıyor sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Antalya Franke Ocak Servisi

Telefon etmeniz durumunda Antalya Franke ocak servisi en kısa süre içerisinde adresinize gelmektedir. Ardından gerekli kontrolleri yaparak sizlere bilgi verir ve sürecin nasıl işleyeceğine dair sizleri bilgilendirir. Arıza anlık giderilebilecek bir arıza ise ekiplerimiz gerekli müdahaleyi sağlar ve problemi anlık olarak çözerler. Problem giderilmesi güç, daha doğrusu parça değişikliliği gerektiren bir arıza ise ekiplerimiz sizlere konu ile ilgili ayrıntılı bilgi vererek parça değişim talebinde bulunur.

Antalya Franke Bulaşık Makinesi Servisi

Antalya Franke bulaşık makinesi servisi bu konuda sizin onayınız alındıktan ve size bilgi verildikten sonra parça değişim işlemi başlar. Sizin izniniz ve onayınız olmadan firmamız asla parça değiştirmez. Parça değişikliği için sizlere fiyat bilgisi sunulduktan sonra onayınız talep edilir. Onay vermeniz durumunda işlemler yapılır. Ek olarak beyaz eşyalarınızın yıllık periyodik bakımını yapan firmamız sizlerin belirleyeceği yıllık periyotlarda cihazınızın bakımını profesyonel kadrosu ile üstlenir. Sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışan Antalya Franke servisi sizin her zaman yanınızdadır ve yanınızda olmaya devam edecektir.

Müşteri memnuniyetini düşünen Antalya Franke bulaşık makinesi servisi sizlerin mutluluğu için elinden gelenin en iyisini yapmakta ve yapmaya devam etmektedir.

Franke cihazlarınızda herhangi bir arıza kodu oluşursa lütfen özel Antalya Franke servisi çağırın.

Buzdolabı Kullanma Kılavuzu
Buzdolabı Arıza Kodları
Franke Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu
Çamaşır Makinesi Arıza Kodları
Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu
Bulaşık Makinesi Arıza Kodları
Kurutma Makinesi Kullanım Kılavuzu
Kurutma Makinesi Arıza Kodları
Elektrik Süpürgesi Kullanma Kılavuzu
Elektrik Süpürgesi Arıza Kodları
Fırın Kullanım Kılavuzu
Fırın Arıza Kodları
Ocak Kullanma Kılavuzu
Ocak Arıza Kodları
Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu
Ankastre Fırın Arıza Kodları
Franke Ankastre Davlumbaz Kullanma Kılavuzu
Ankastre Davlumbaz Arıza Kodları
Ankastre Mikrodalga Kullanım Kılavuzu
Ankastre Mikrodalga Arıza Kodları
Ankastre Buharlı Pişirici Kullanma Kılavuzu
Ankastre Buharlı Pişirici Arıza Kodları

Bir önceki yazımız olan Su Sebili Arızaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Önceki yazıyı okuyun:
Su Sebili Arızaları

Su sebili içerisine konan suyu istenen ısıya getirmeye yarayan cihazlardır. Sebilin su haznesine şebekeden su bağlantısı yapılır. Su sebili arızaları...

Kapat