Antalya Goodman Klima Servisi (0850) 775 19 26

Antalya Goodman klima servisi Antalya’da Muratpaşa, Manavgat, Kepez, Konyaaltı, Alanya bölgelerinde Ödüllü klima servis merkezlerinden olan Antalya Goodman servis markamız; bakımda ve onarımda profesyonel ve uluslararası standartlarda hizmet vermeye dikkat etmektedir.

Goodman kanallı tip klima

Antalya Goodman klima servisi ekiplerimiz ile ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini hizmetleri verilmektedir.

Muratpaşa Goodman Klima Servisi

Muratpaşa Goodman klima bakımı, onarımı ve kullanımı hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız servis danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Antalya Goodman klima servisi danışmanlarımız klimalarınızı nasıl daha verimli kullanacağınızdan arıza durumlarında sizi bekleyen süreçlere kadar dilediğiniz konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayacak. Ayrıca montaj ve söküm uygulamaları hakkında da bilgi vererek servis hizmeti bitimine kadar yanınızda yer alacak.

 

Konyaaltı Goodman Klima Servisi

Konyaaltı Goodman klima servisi bakımsız klimalar; kronik baş ağrısı, sinüzit, eklem ağrıları, akciğer rahatsızlıkları ve zatürre gibi ciddi hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Antalya Goodman klima bakımı ekiplerimiz ise yıl boyu sizlere klima bakımı hizmeti vererek sağlıklı iklimlendirmeler sunmaktadır. Aynı zamanda düzenli bakım uygulamalarıyla klimalarınızın performansını arttırmakta ve ömrünü uzatmaktadır. Antalya klima servisi ekiplerimiz ihtiyaçlarınızı yerinde ve kısa sürede gidermektedir.

Alanya Goodman Klima Servisi

Alanya Goodman klima servisi teknisyenlerimiz klima tamiri ve teknik destek konusunda ilçenin hemen her yerinde hizmet veriyor. Deneyimsiz teknisyenlerin klimanızı kaybetmenize neden olacak uygulamaları yerine Antalya klima tamiri ekibimiz cihazınıza güç ve performans kazandıracak yöntemler kullanıyor. 20 yılı aşan sektör deneyimi sayesinde her marka ve model klimanın onarımı yapılıyor.

Kemer Goodman Klima Servisi

Kemer Goodman klima servisi montajı servisi arayanların montaj ve de-montaj ihtiyaçlarını da Kemer Goodman servisi gideriyor. Ücretsiz keşif hizmeti sonunda cihazın nereye monte edileceği belirleniyor. Klimaya ve mekana zarar verilmeden montaj işlemleri yapılıyor. Ayrıca Antalya klima servisi sökümü için de ekiplerimiz de-montaj yaptıktan sonra cihazınızı başka bir adrese ya da yeni montaj yerine cihaza zarar vermeden taşımaktadır.

Goodman Kanallı Klima servisi, Goodman kanallı tip klima, Goodman paket tipi klima, Goodman merkezi sistem klima, Goodman havalandırma sistemleri bakım onarım hizmetleri.

Antalya Goodman Paket Tipi Klima Servisi

Goodman paket tipi klima servisi geniş yedek parça ağı sayesinde klima bakımı ve onarımı sırasında kullanılacak olan orijinal yedek parçaları temin ediyor. % 100 orijinal garantisi verilen yedek parçalar, klimanızın ömrünü uzatıyor. Ayrıca klima aksesuarlarının, kumanda ve temizleyicilerinin de satışı yapılıyor. Konforlu ve ayrıcalıklı klima kullanımı sağlanıyor.

Antalya’nın hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Antalya Goodman servisi uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz.

Goodman Klima Arıza Kodları ve Anlamları

Goodman klima arıza kodları listesi aşağıdadır. Arıza kodları ile ilgili tüketici olarak müdahale edemediğiniz durumlar için Antalya Goodman klima servisi çağrı merkezini arayınız.

GOODMAN KLİMA ARIZALARIARIZA ÇÖZÜMLERİ
Ünite çalışmıyor.
 • Elektrik kesintisi olabilir.
 • Ünitenin fişi çıkmış olabilir. Kontrol edin.
 • Sigorta atmış olabilir. Kontrol edin.
 • Uzaktan kumandadaki piller bitmiş olabilir. Pili değiştirin.
 • Zamanlayıcıda ayarlanan süre yanlıştır. Bekleyiniz veya zamanlayıcının ayarını iptal ediniz.
Klima etkili olarak soğutmuyor / ısıtmıyor.
 • Uygun olmayan sıcaklık ayarı yapılmış olabilir. Sıcaklığı doğru ayarlayınız.
 • Hava filtresini temizleyiniz.
 • Evdeki kapı ve pencereleri kapatınız.
 • İç ve dış ünitenin hava girişi ve çıkışının tıkanmadığından emin olunuz.
 • Kompresörün 3 dakika boyunca koruması etkinleştirilmiştir. Sorun devam ederse Goodman klima tamiri servisimizi arayınız.
Odada tuhaf bir koku var.
 • Kokunun odadaki mobilyalar ve giysilerdeki nemlerden kaynaklanmadığını kontrol edin. Aksi taktirde Goodman klima servisi çağrı merkezimizi arayın.
Klima gürültülü şekilde çalışıyor.
 • Su akıtıyormuş gibi bir ses varsa normaldir.
 • Sıkışmış bir hava sesi ise ısıtma işlemi sırasında, buz çözülme işleminin başlangıcında ve bitiminde gerçekleşir. Rahatsız edici boyuta ulaşması halinde Goodman klima servisi çağrı merkezimizi arayın.
Uzaktan kumanda aletinin göstergesi silik.
 • Piller bitmiş veya yanlış yerleştirilmiş olabilir. Kontrol ediniz.
Mekan homojen şekilde havalanmıyor.
 • Klimanızın dikey ve yatay kanatlarının yönünü ayarlayarak oda sıcaklığının ve hava akımının oda içinde eşit dağılmasını sağlayın.

Bir önceki yazımız olan Bosch Klima Kumanda Kullanımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Önceki yazıyı okuyun:
Antalya Franke Servisi (0850) 775 19 26

Antalya Franke servisi sizlere kaliteli bir beyaz eşya servis hizmeti vermek için çalışıyor. Tecrübeli kadromuz ile Franke marka tüm beyaz...

Kapat