Antalya Hitachi Servisi (0850) 775 19 26

Antalya Hitachi Servisi isimli işletmemiz sektörde geçirmiş olduğu 20 yılın deneyimini işlerine yansıtan, prensipli, kaliteli ve tecrübeli bir firmadır. Klima bakımı başta olmak üzere arıza giderilmesi, de-montaj montaj ve gaz dolumu işlerinizi en hassas ve titizlikle yerine getirerek memnuniyetinizi kazanmayı amaçlamaktadır.

Gezici mobil ekiplerimizle Antalya Hitachi servisi Antalya’nın her noktasına tamir hizmeti götürerek müşterilerimizin mağduriyetini gidermekte ve yaptığımız işlemlerle de sorunlarınızı en kalıcı şekilde sona erdirmekteyiz. Yedek parça kullanımında kesinlikle orijinal malzeme takmaya dikkat ederek cihazınızı koruma altına almakta ve çalışma performansını en üst seviyede sürdürmesini sağlamaktayız.

Muratpaşa Hitachi Klima Servisi

Muratpaşa Hitachi klima servisi ekonomik fiyatlarımızla da dikkat çekerek bütçenize yük getirmeden tüm işlemlerinizi kolayca halletmekteyiz. Personellerimiz seçkin kişilerden oluşmakta ve sürekli eğitime tabi tutularak sektördeki yenilikleri bünyelerine katmakta ve en doğru tamiratı yapmaktadırlar. Gereksiz yere malzeme ve parça kullanımı asla yapılmamaktadır ve onayınız olmadan kesinlikle tamir işleminiz başlatılmamaktadır.

Konyaaltı Hitachi Klima Servisi

Konyaaltı Hitachi klima servisi rakiplerimize fark attığımız bir başka konu da yedek parçalarımıza vermiş olduğumuz 1 yıl garantidir. Diğer firmalarda rastlayamayacağınız bu işlem bütçenizi koruma altına almakta ve fuzuli yere para harcamanızın önüne geçmektedir. Antalya Hitachi Servisi çağrı merkezimizden alacağınız randevuya isatinaden anında adresinize yönlendirilecek olan ekiplerimiz mobil araçları ile en kısa zaman dilimizde yanınızda olacak ve şikayetci olduğunuz konu için çalışma başlatacaktır.

Manavgat Hitachi Klima Servisi

Manavgat Hitachi Klima servisi geniş yedek parça stoğumuz ile de sizleri bekletmeye gerek kalmadan arızanızı hemen çözebilme kabiliyetinize sahibiz. Seçkin hizmetlerimizden faydalanmak için Antalya Hitachi Klima Servisi çağrı merkezimiz bir telefonunuzu beklemektedir.

Antalya Hitachi servisi deposunda bulunan her markanın parçasını ister gelip alabilir isterseniz adresinize teslim etmemizi isteyebilirsiniz. Klimaların olmazsa olmazı bakımlarıdır. Sağlığınız için de son derece önemli olan bu işlem sizi güvenceye alırken cihazınızın da kullanım ömrünü uzatır. Taşınma esnasında bilmediğiniz ve ustalığından emin olmadığınız kişilere klimalarınızın sökme takma işlemlerini asla yaptırmayınız.

Alanya Hitachi Klima Servisi

Alanya Hitachi klima servisi Borularınızn kırılarak, gazınızın da havaya karışarak boşa gitmesi sebebi ile montaj esnasında gereksiz yere bir sürü para ödeyebilirsiniz. Ürününüzün zarar görme ihtimali de cabası. Hitachi klima servisi tüm işlemlerinizi fazlası ile titiz ve büyük bir dikkat ile gerçekleştirmekteyiz. Çağrı merkezlerimiz aracılığı ile randevu oluşturmak için lütfen bizi arayınız. Telefonumuzu da bir köşeye kaydetmeyi unutmayınız, belki bir gün lazım olabilir. Antalya Hitachi Servisi hizmetinizdedir.

Bir önceki yazımız olan Klima Soğutmuyor ise Ne Yapılmalı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Önceki yazıyı okuyun:
Antalya Teka Servisi (0850) 775 19 26

Antalya Teka servisi %100 yerli bir girişimdir. Teknik olarak 10 yılı aşkın zamandır hizmeti devam etmektedir. Bağımsız bir şirket olan...

Kapat