Antalya Mekappa Servisi (0850) 775 19 26

Bu yazıyı paylaş!

Antalya Mekappa servisi ocak fırın ve ankastre cihazlarınız için hizmet vermekte olan Antalya Mekappa Servis alanında uzman ekipler ile teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Şirketimizin en temel prensipleri arasında cihazların kusursuz bir şekilde bakım ve onarımını sağlamak tam müşteri memnuniyeti sağlamak, cihazlarınıza garantili bir şekilde bakım ve onarım hizmetleri sunmaktır.

Antalya Mekappa Fırın Servisi

Antalya Mekappa fırın servisi bizi tercih etmenizdeki en önemli etken cihazlarınızın en kısa zaman dilimi içinde bakım ve onarım hizmetlerinin sağlanması olacaktır. Ekiplerimiz sizlere kusursuz bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bizi tercih eden müşterilerimiz bilir ki kendi içimizde yetiştirmiş olduğumuz personel kadromuz tam müşteri memnuniyeti elde edebilmek adına öncelikli olarak iş güvenliği tedbirlerini sağlamakta sonrasında ise cihazlar için gerekli bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır.

Antalya Mekappa Ocak Servisi

Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Antalya Mekappa ocak servisi fırın davlumbaz arızaları ile ilgili olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Çekirdekten yetişme personel kadromuzu kendi içimizde en iyi şekilde eğitiyor ve cihazlardaki sorunların çok kısa bir zaman içinde giderilmesini sağlıyoruz. Antalya halkının favori tercihleri arasında yer alan şirketimiz cihazlarınız için en uygun ödeme koşulları ile bakım ve onarım fırsatlarını sizlere sunmaktadır.

Mekappa Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek

Mekappa müşteri hizmetleri ve teknik destek beyaz eşya sektörünün gün geçtikçe gelişmesi ve yeni akıllı ürünlerin çıkmasıyla bu ürünlerin bakım onarım ve tamirat işleri de bir hayli zor ve zahmetli bir hal almaya başlamıştır. Firmamızın hizmet verdiği alanlar ise başta bulaşık makinesi olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü beyaz eşyayı kapsamaktadır. Bulaşık makinesi ihtiyacı günden güne artan bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Bunun nedenlerinden en önemlisi ise kadınların iş hayatına girmesi ile birlikte bulaşık yıkamamaya zaman ayıramamasıdır. Yani bulaşık makinesinde her hangi bir arıza olması durumunda işler gayet zor bir hal alacaktır. Ancak firmamız verdiği hizmet sayesinde her türlü bulaşık makinesi bakım onarım ve tamirat işlemleri için Antalya Mekappa servisi bulaşık makinesi diğer beyaz eşyalara göre biraz daha hassas bir üründür.

Vizyonumuz;

Antalya Mekappa servisi kültürel değerlerimize, insanlığa ve doğaya önem veren güçlü bir şirket oluşumuz, yenilikçi ve bilim ışığında içinde bulunduğumuz sektöre en uygun değerleri sunabilmek adına şehrimizin ihtiyacı olan Mekappa servis ihtiyaçlarını karşılamayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz;

Şirket personelimiz ve çalışma ortaklarımızın yanı sıra müşterilerimizin en uygun koşullar altında memnuniyetini sağlamak ve gelişmekte olan teknoloji ile paralel bir büyüme sağlamayı amaç edinmiş olan şirketimiz kusursuz bir müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

Bir önceki yazımız olan Buzdolabı Su Akıtıyor Su Birikiyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıyı paylaş!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

20 yıldır sektörün içinde olan bir teknisyenim. Beyaz eşya, kombi ve klimalarınız la ilgili yaşadığınız sorun ve şikayetler hakkında bilgi vermeye çalışıyorum. Sizler de sorunlarınızı yorum kısmından ileterek cevap bulabilirsiniz.

Tüm yazılarına göz at →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.