Antalya Teka Servisi (0850) 775 19 26

Antalya Teka servisi %100 yerli bir girişimdir. Teknik olarak 10 yılı aşkın zamandır hizmeti devam etmektedir. Bağımsız bir şirket olan işletmemiz tüm yapılanması ile verdiği hizmetin kalitesini yüksek tutar. Bu nedenledir ki müşteri memnuniyeti de yüksek olur. Verdiğimiz en net garanti kesin müşteri memnuniyetidir ve bu ilkeden kesinlikle geri dönülmez.

Beyaz eşyalarımız teknik ekip takımımız deneyimi çok yüksek ve çok çeşitli ürün ve markalarda uzmanlaşmış, her koşulda arıza bakımı ve tamir servisi hizmeti verebilmektedirler. Kişisel bir seviyede, Elektronik veya Elektrikli veya Soğutma Yetkili Servislerinde niteliklere sahip olmanız gerekir. Aşağıdaki karakter özelliklerinden bazılarına sahip olmalısınız.

Teka Ocak Fırın Servisi Bakım Onarım

Teknik Servisimizde Hizmetten Önce Bulabilecekleriniz;
Dostane cana yakınlık
Verilen hizmet için üst düzey en İyi sunum
Zamanında dakik
Doğru ifadeli, Müşteri Memnuniyeti odaklı
Mesai esnasında motivasyonu yüksek
Güvenilir, Dürüst , Mükemmel bir sözlü ve yazılı iletişimci
Hızlı, etkili ve tasarruflu hizmet için bizi arayın.

Antalya Teka Servisi İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis hizmet noktaları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Antalya Teka Servis Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.Antalya Teka Servis Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır.

Teka Fırın Kullanım Klavuzu

Teka fırın kullanım klavuzu uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız.  Antalya Teka Servisinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

 

Bir önceki yazımız olan Antalya FAGOR Servisi (0850) 775 19 26 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Önceki yazıyı okuyun:
Klima Soğutmuyor ise Ne Yapılmalı?

Klima soğutmuyor ise tüketici olarak ne yapılabilir? Klima soğutma problemi yaşıyorsanız bu yazımız sizler için faydalı olacaktır. Klima soğutmuyor ise...

Kapat