BURSA TERMİKEL SERVİSİ

Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu kapsamda görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen tüm görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildirin. Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromız tarafından büyük bir titizlikle incelencektir.

TERMİKEL SERVİSİ BURSA

İş modeli olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamımz, sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu bulundurmaktadır.

Aynı Gün Servis

Tüm FIRIN-OCAK-DAVLUNBAZ  modelleri için teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. FIRIN-OCAK-DAVLUNBAZ arızası ne olursa olsun bizi arayarak teknik destek alabilrsiniz. Sektörün en eski teknik servislerinden biri olarak her zaman yanınızdayız.

Yerinde Onarım

 FIRIN-OCAK-DAVLUNBAZ arızası ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Servis olarak FIRIN-OCAK-DAVLUNBAZ taşımadan yerinde tamir edecek tüm ekipman ve yedek parçaları yanımızda taşıyoruz. FIRIN-OCAK-DAVLUNBAZ yerinde tamir edilmesi için şimdi arayın.

1 Yıl Garanti

Tamir ettiğimiz tüm FIRIN-OCAK-DAVLUNBAZ 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Servisimiz yaptığı işin arkasındadır. Garantili FIRIN-OCAK-DAVLUNBAZ tamir hizmeti almak için 0224 341 02 02 numaralı telefonumuzu şimdi arayın.

7/24 Whatsapp Bursa

7 Gün 24 Saat boyunca whatsapp hattımız üzerinden bizden servis talebinde bulunabilir veya cihazınızla ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Cep telefonu numaramız : 0545 500 36 18

   FIRIN-OCAK-DAVLUNBAZ  SERVİSİ

Bir önceki yazımız olan Nilüfer Beko Servisi (0850) 775 19 26 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Önceki yazıyı okuyun:
Nilüfer Beko Servisi (0850) 775 19 26

Nilüfer Beko servisi siz değerli müşterilerimize Nilüfer tüm semt ve ilçelerinde hızlı kesintisiz uygun fiyatlarla hizmet veren Nilüfer Beko servis...

Kapat