Buzdolabı Sesli Çalışıyor Sebebi Nedir?

Buzdolapları her alanda tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler her zaman sürekli olarak yiyeceklerimizi muhafaza altına almaktadır. Bu muhafaza ile yiyecekleri istediğiniz gibi kullanırsınız.

Ancak No Frost buzdolaplarının kompresörü bozulduğu takdirde zor durumda kalabilirsiniz ve istenmeyen durumlara düşebilirsiniz. No Frost buzdolabınızın kompresörünü her zaman sürekli olarak kullanırsanız bu sorun ile rahatlıkla karşılaşabilirsiniz. Ayrı yeten bu durumda termostatınızın ayarını doğru bir şekilde yapmamış olabilirsiniz.

buzdolabı-sesli-calisiyor

Termostat ayarınızı iyi bir şekilde yaparsanız o zaman normal kullanımlar amaçlayabilirsiniz.

Buzdolabı Sesli Çalışıyor Problem Nedir?

Kompresörden kaynaklı soğutma aşamasında ortaya çıkan seslerdir. Fan motorlarının zamanla ömrünü yitirip yalpalamasından dolayı kaynaklanan sesler olabilir. Cihazınızın ayak ayarları ve zeminden dolayı da sesli çalışma sorunları meydana gelebilir. Eğer sizde bu durum ile karşı karşıya kaldıysanız hemen beyaz eşya teknik servisimize başvurabilirsiniz. Teknik servisimizin birbirinden farklı birçok özelliği bulunmaktadır. Yapılan işlemlerde orjinal yedek parça kullanarak 1 yıl firma garantisi vermekteyiz. Tekrarlayan arızalarda ücretsiz olarak müdahale edilerek sorun giderilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Buzdolabı Alarm Veriyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Önceki yazıyı okuyun:
demirdöküm bayileri
İzmir Demirdöküm Bayileri

İzmir Demirdöküm bayileri ile ilçe ilçe ayırdığımız, size en yakın bayiye ulaşarak tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Türk tüketicisi, ısıtma sektöründeki bir...

Kapat