Buzdolabı Sesli Çalışıyor Sebebi Nedir?

Bu yazıyı paylaş!

Buzdolapları her alanda tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler her zaman sürekli olarak yiyeceklerimizi muhafaza altına almaktadır. Bu muhafaza ile yiyecekleri istediğiniz gibi kullanırsınız.

Ancak No Frost buzdolaplarının kompresörü bozulduğu takdirde zor durumda kalabilirsiniz ve istenmeyen durumlara düşebilirsiniz. No Frost buzdolabınızın kompresörünü her zaman sürekli olarak kullanırsanız bu sorun ile rahatlıkla karşılaşabilirsiniz. Ayrı yeten bu durumda termostatınızın ayarını doğru bir şekilde yapmamış olabilirsiniz.

buzdolabı-sesli-calisiyor

Termostat ayarınızı iyi bir şekilde yaparsanız o zaman normal kullanımlar amaçlayabilirsiniz.

Buzdolabı Sesli Çalışıyor Problem Nedir?

Kompresörden kaynaklı soğutma aşamasında ortaya çıkan seslerdir. Fan motorlarının zamanla ömrünü yitirip yalpalamasından dolayı kaynaklanan sesler olabilir. Cihazınızın ayak ayarları ve zeminden dolayı da sesli çalışma sorunları meydana gelebilir. Eğer sizde bu durum ile karşı karşıya kaldıysanız hemen beyaz eşya teknik servisimize başvurabilirsiniz. Teknik servisimizin birbirinden farklı birçok özelliği bulunmaktadır. Yapılan işlemlerde orjinal yedek parça kullanarak 1 yıl firma garantisi vermekteyiz. Tekrarlayan arızalarda ücretsiz olarak müdahale edilerek sorun giderilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Buzdolabı Alarm Veriyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıyı paylaş!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy verilmemiş)
Loading...

Yazar Hakkında

20 yıldır sektörün içinde olan bir teknisyenim. Beyaz eşya, kombi ve klimalarınız la ilgili yaşadığınız sorun ve şikayetler hakkında bilgi vermeye çalışıyorum. Sizler de sorunlarınızı yorum kısmından ileterek cevap bulabilirsiniz.

Tüm yazılarına göz at →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.