Çay Makinesi Isıtmıyor

Çay makinesi ısıtmıyor ise rezistans ile çalışan makineler için ve en önemlisi insan sağlığı için zararlı etken, suyun içerisinde bulunan kireçtir.

Kireç; çay makinesi içerisindeki suyu ısıtan rezistansı kaplayıp, rezistansın ürettiği ısıyı suya iletmesini engelleyerek ısının rezistansa zarar vermesine ve rezistans üzerinde patlamalara, yarılmalara sebep olup rezistansı çalışmaz hale getiriyor.

cay-makinesi

Ayrıca çay makinesinin musluk contalarını deforme ederek damlamalara, sızdırmalara yol açar. Bu tarz sorunları engellemek için; özellikle suyunun aşırı kireçli olduğunu bilen çay makinesi kullanıcıları; çay makinelerini kirece karşı düzenli olarak temizlemelidirler. Çay makinesi çay keyfini doyasıya yaşamak isteyenlerin genel tercihleri arasında yer almaktadır. Çay makinesi kullanan her bayan misafirlerine her zaman sıcak ve taze çay tadını yaşayabilmeleri amacı ile kullanım gerçekleştirmek ister.

Kettle Işığı Yanıyor Isıtmıyor

Pratik bir şekilde çay yapabilme tadını sizlere yaşatan bu güzel ürün kimi zaman sizin için çıkardığı arızalar nedeni ile kullanım dışı bir ürün haline gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda genel olarak rezistans bozulması, ışık yanması fakat suyu ısıtmama, ışık yandığı halde kaynama sonrası düğmenin atmaması gibi problemlerle karşılaşmanıza neden olabilmektedir. Çay makinesi ısıtmıyor şikayetiyle karşı karşıya kaldığınızda firmamızı arayarak teknik destek elemanlarımızdan yardım istemek sizler için kaçırılmaz bir fırsat olmalıdır.

Çünkü kaliteli, zamanında teslimat garantisi ve oldukça uygun fiyata hizmet verme anlayışı ile hareket eden bir ekibiz. Çay makinesinin tamir işlemini yaptırdıktan sonra bizden memnun olarak ayrılacağınızın garantisini sizlere veren firmamız müşteri memnuniyetini önemsemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Önceki yazıyı okuyun:
kurutma makinesi görseli
Kurutma Makinesi Kurutmuyor?

Kurutma makinesi kurutmuyor veya çalışmıyor. Sorun ne olabilir? Ön panel ışıkları yanmıyor ise priz kaynaklı sorun olabilir, priziniz de saç...

Kapat