İzmir Torbalı LG Servisi (0232) 229 00 94

İzmir Torbalı LG Servisi hizmet veren firmamız İzmir’in bütün semtlerine Lg Yetkili Servis kalitesinde hizmetini götürmektedir. Kuruluşundan bu güne Elektronikte öncülük yapan bir çok markaya yetkili servis kalitesinde hizmeti vermiştir. Şu an Elektronik devi olan Lg Electronics markası lg nin özel servisi olarak hizmet vermektedir. Uzman ve alanında profesyonel kodromuzla müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Torbalı Lg Servisi lg televizyon lg klima lg plazma lg lcd lg led lg oled lg ultra led lg kavisli lg lcd lg kumanda lg sihirli kumanda lg magıc kumanda lg tv tamir lg montaj lg kurulum gibi lg markasının bütün ürün guruplarında yardım ve çözüm merkezi olarak hizmet göstermektedir.

Bozuk kırık sıvı temasına maruz kalmış lcd led oled ultra led kavisli hd plazma tv ürünlerinizin tamir onarım ve montaj hizmetini yapar. Piyasada tamiri mümkün olmayan lcd led oled kavisli tv ekranlarında oluşan arızaların bir çoğunda onarım başarısı sağlamıştır. Bir çok kurumsal hizmet veren firmaların bakım ve onarım hizmetlerini üstlenmiştir.

Torbalı Ayrancılar LG Servisi

Torbalı Ayrancılar Lg Servisi firmamız İzmir genelinde lg kurulum lg arıza lg montaj hizmetleri verirken İzmir’de lg ürünlerini satan zincir marketlerle lojistik operasyon yürütmektedir. Lg özel Servisi olarak siz değerli müşterilerimize tv kurulum montaj hizmetinde bir çok alternatif seçenek sunmaktayız. Lg tv nizin montajında tercih ettiğiniz zeminin(duvar-sehba-tavan) birçok farklı montaj yöntemi vardır.Açılı hareketli opsiyonel aparatlar kullanarak siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap vermekteyiz. Torbalı Lg hizmetlerinin önemini bilerek ürünlerinizin bakım onarım hizmetinde garanti vermekteyiz.

Torbalı LG Servis Numarası

Torbalı Ayrancılar LG servisi ile hayat, son teknolojik cihazlara sahip olmaktan ziyade teknolojinin yarattığı deneyimlerdir. Televizyonlardan beyaz eşyalara, mobil iletişim ürünlerinden bilgisayar ürünlerine LG Electronics Türkiye, size hayatı benimseten ve en güzel anlarına hazırlayan tüketici elektroniği ürünleri tasarlıyor.

LG Electronics Türkiye dizaynı tüketici elektroniği ürünleri sezgisel, ihtiyaçlarınıza cevap verebilen, enerji tasarruflu cihazlardır. Bu sayede daha üretken ve çevreye daha duyarlı olurken aynı zamanda daha akıllı para harcamış olursunuz. Bizim sözümüz, sizi son teknolojik gelişmelere aşina eden ve yaşama stilinize uyumlu olan ürünler sağlamaktır. Ne de olsa, hayat hazır olunca daha güzel.

LG Servisi Tamiri Sağlanan Ürünler

Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, EV SİNEMA SİSTEMİ, Elektrikli Süpürge, Fırın, Inverter, Klasik, Kurutucu, Monitör, Multi Klima, Multi V III Klima, Profesyonel Monitörler, Ses Sistemi, Single Split, Smart Ticari TV & Otel IPTV, Televizyon, Ticari Split Klimalar, Ticari TV, Ticari TV & Otel TV, V-net ve Aksesuarlar, Çamaşır Makinesi.

İzmir Torbalı Servis Adresi

Ülkemizde ve dünyada değişen elektronik ve teknolojik değişimleri yakından takip ederek, değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, Verilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğin arttırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak ve beklentilerini dünya standartlarında karşılamaktır.

ERTUĞRUL MAH MİTHAT PAŞA CD NO6 TORBALI İZMİR IZMIR

Bir önceki yazımız olan Çiğli Sunny Servisi (0232) 229 00 94 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Önceki yazıyı okuyun:
Çiğli Sunny Servisi (0232) 229 00 94

Çiğli Sunny Servisi sizlere verilen Sunny beyaz eşyalarınıza en doğru ve kaliteli kurulum hizmetini sunmaktadır. Hizmetten memnun kalmanız ve sizin...

Kapat