Kartal Kleo Servisi 0216 599 03 35

Kartal Kleo buz makinesi servisi bölgede uzun yıllardır hizmet sunmaktadır. %100 yerli ve çevre dostu buzdolabı, buz makinesi, minibar cihazlarıyla yüksek teknoloji kullanılan ürünleri üretmektedir.

Sektörde 50 yıldan fazla tecrübesi olan Kleo servisi 60 bin metrekare üretim alanına sahip olup 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

Kleo Buz Makinesi Servisi

Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla, Sancaktepe, Çekmeköy, Ümraniye, Beykoz, Kadıköy ve Üsküdar başta olmak üzere İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası merkezli Kleo servisi tüm semtlere hizmet sunar.

Kaliteli, müşteri beklentileri doğrultusunda, enerji kayıplarını azaltma yönünde yüksek teknolojilerin kullanıldığı ürünler üretmektir. Amacımız, müşterilerimize yeni fikir ve çözümler veren benzersiz ticari, endüstriyel ve kişisel soğutma ürünleri ile ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Kleo Buzdolabı Servisi

Kleo soğutma alanında bütünsel çözümler ve yenilikçi fikirler sunar. Hedefimiz faydalı olmak; müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini öğrenmek, ürün ve hizmet olarak sunmaktır. Strateji Müşteri odaklı satış hizmeti, maliyet kontrolü ve yenilikçi tasarım, düşük kar marjı ve rekabet gücü, açık ve dürüst iletişim, müşteri memnuniyeti, uzun ve kalıcı iş ilişkisi.

Kleo servis iletişim numarası 0216 599 03 35 telefonlarından arıza kayıtlarınızı bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BURSA TERMİKEL SERVİSİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Önceki yazıyı okuyun:
Vantilatör Çalışmıyor

Havaların ısınmasıyla birlikte klima ve vantilatör kullanımları haliyle artmıştır. Vantilatör çalışmıyor vantilatör neden yavaşlar vantilatör yavaş dönüyor vantilatör tamiri nasıl...

Kapat