Kartal Samsung Servisi (0850) 775 19 26

Bu yazıyı paylaş!

Kartal Samsung servisi Samsung ürünlerinin beyaz eşya klima arızaları konusunda uzman sertifikalı çalışanlarımız ile giderilmektedir. Genel olarak arızalar yerinde tamir edilmektedir. Çok nadirde olsa bazı ürünler atölyeye alınmak zorunda kalabilir. Bu ürünler çamaşır makinelerinde kazan değişimlerinde veya bulaşık makinelerinde su kaçırma problemlerinin arıza çözümlerinde atölyeye alınmaktadır.

Kartal Samsung Klima Servisi

Kartal Samsung klima servisi ve yakınındaki bölgelerin Samsung ürünlerinin servis hizmetini yapmaktayız. Tüm Samsung marka ürünlerin bakımları arızaları gününde hizmet prensibi ile sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Yaptığımız tüm işlemlere firma garantisi olarak 1 sene garanti vermekteyiz garantimiz sadece yaptığımız işlemlere ve parçaları kapsamakta ürünün tamamını kapsamamaktadır.

Teknik servis hizmeti verdiğimiz tüm beyaz eşyalarda parça değişimleri 1 yıl garantilidir. 1 yıl boyunca beyaz eşyanızda değiştirdiğimiz parça sebebiyle bir arıza çıkması durumunda yeni parça değişimi için hiç bir ücret talep edilmemektedir..

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Mutlu Müşterinin önemini bir çok kez tecrübe ettik. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, tüm personelimiz senede 2 defa Mutlu Müşteri seminerine katılmaktadır.

Kartal Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung servis Kartal beyaz eşya her bölge ve genelinde bulunan gezici servis araçlarımız ve teknikerlerimiz aradığınız andan itibaren en geç iki saat içerisinde adresinizde olacaktır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, klima ve tüm tamir bakım onarım montaj ve de-montaj işlemleri için kaliteyi, güveni, hizmeti ve ekonomik fiyatlarda hizmetleri çok uzaklarda aramanıza gerek yoktur.

Samsung marka klima, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın tamir ve bakımlarında aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Samsung beyaz eşyalarınız HIZLI, GÜVENLİ ve KALİTELİ bir şekilde onarılmakta ve bakımları yapılmaktadır. Onarılan parçalar Kartal Samsung servisi tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

Kartal Samsung Servis Bölgeleri
Soğanlık Samsung Servisi
Yakacık Samsung Servisi
Uğurmumcu Samsung Servisi
Kurfalı Samsung Servisi
Aydos Samsung Servisi
Topselvi Samsung Servisi
Cevizli Samsung Servisi
Çavuşoğlu Samsung Servisi

Onarımını gerçekleştirdiğimiz ürününüzün değiştirmiş olduğumuz yedek parçaları 1 yıl garanti veriyoruz.1 yıl içerisinde tekrar aynı yedek parçanın arızalanması durumunda ücretsiz olarak tekrar değiştiriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi , bulaşık makinesi, fırın, ocak ve klimalarınızın onarımı bakımı ve montaj işlemlerini yapmaktayız.

Kartal Samsung Servis Adresi

Kartal Samsung Servisi klimalarınızın montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneyimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Kartal Samsung servisi en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Bosch Çamaşır Makinesi F57 Hatası ve Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıyı paylaş!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

20 yıldır sektörün içinde olan bir teknisyenim. Beyaz eşya, kombi ve klimalarınız la ilgili yaşadığınız sorun ve şikayetler hakkında bilgi vermeye çalışıyorum. Sizler de sorunlarınızı yorum kısmından ileterek cevap bulabilirsiniz.

Tüm yazılarına göz at →

One Comment on “Kartal Samsung Servisi (0850) 775 19 26”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.