Nilüfer Beko Servisi (0850) 775 19 26

Nilüfer Beko servisi siz değerli müşterilerimize Nilüfer tüm semt ve ilçelerinde hızlı kesintisiz uygun fiyatlarla hizmet veren Nilüfer Beko servis merkezi. Müşteri memnuniyetini her daim ön safhada tutan firmamız değişen teknolojiye uyum sağlama amacı ile her geçen gün kendini yenilemekte ve bu anlayış ile uzman ekiplerini periyodik olarak eğitime tabi tutmaktadır.

Siz değerli müşterilerinin memnuniyeti ile her geçen gün daha da büyüyeceğinin farkında olan Nilüfer Beko servisi en kaliteli hizmeti vermektedir.

Nilüfer Beko Küçük Ev Aletleri Servisi

Nilüfer Beko küçük ev aletleri servisi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, kombi klima gibi tüm beyaz eşyalarınızın montaj ve onarımı yapılmaktadır. Haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz hizmet veren Nilüfer Beko servisimiz randevu sistemi ile çalışır.

Siz değerli müşterilerimizin çağrı merkezini arayıp istediği gün ve saate randevu alması mümkündür. Siz değerli müşterilerimizin bizlere ulaşıp istediği gün ve saate randevu vermesinin ardından sizlerin belirlediği tarihte tam donanımlı araçlarımız ile hizmet vermekte olan uzman sertifikalı teknisyenlerimiz sizleri adresinizde ziyaret edecek ve sorununuza çözüm arayacaktır.

Onarım sırasında gereken orjinal yedek parçalar servis ekibimizin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlardan temin edilerek arızanız giderilecektir. Almış olduğunuz bu hizmetin karşılığını kapıda eft banka kartları ile veya elden nakit ödeme gibi seçenekleri sunan Nilüfer Beko servisi ayrıca sizlere uygun fiyat ile hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.

Nilüfer Beko Klima Servisi

Nilüfer Beko klima servisi ayrıca bakım zamanı gelmiş olan cihazlarınızın bakımını da yaparak siz değerli müşterilerinin mağdur olmasını engellemektedir. Garanti süresi dolan tüm beyaz eşyalarınıza da hizmet veren Nilüfer Beko servisi en güzel günleri en güzel şekilde geçirmeniz için yanınızdadır.

Sizlerde Nilüfer Beko servisi müşterisi olama farkını yaşamak için günün her saati bizlere ulaşarak istek öneri şikayetlerinizi bildirebilir. Ayrıca randevu sistemi sayesinde istediğiniz herhangi bir güne montaj, bakım ve onarım için servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vestel Çamaşır Makinesi Arıza Kodları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Önceki yazıyı okuyun:
Klima Ses Yapıyor Şikayetlerinde Ne Yapmalı?

Klima Ses yapıyor şikayetlerinde klima kullanıcılarının yaşadığı sorunlar arasında yer alan klima ses yapıyor sorununa bu makalemizde sizler için değineceğiz....

Kapat